משחקי פיינטבול בצפון – חוויה לכל המשפחה

כבר שנים ארוכות שאתם רוצים להוציא לפועל מפגש משפחתי של המשפחה המורחבת, ואף פעם לא מצליחים למצוא את הפעילות המתאימה ביותר. אז רק שתדעו שאתם ממש לא לבד. אבל, בשנים האחרונות טרנד חדש ומגניב כובש את הצפון ומאחד משפחות לכדי אירוע מהנה לקבוצות גדולות. משחקי פיינטבול בצפון מאפשרים לכם לאגד את כל המשפחה המורחבת, בפעילות אתגרית, מהנה, מעניינת ומושכת. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתחלק לקבוצות (תאים משפחתיים, הורים ילדים, קבוצות רב דוריות), ולצאת להרפתקה מיוחדת במינה.

פיינטבול בצפון – שלוש סיבות לבחור במשחק רב משתתפים

לבחירה להשכיר מתחם פיינטבול בצפון באירוע המשפחתי המורחב הבא שלכם, יש שלושה יתרונות מרכזיים:

  1. מאחדים כוחות – זו היא הזדמנות נהדרת ללמוד איך לשתף פעולה בתוך התא המשפחתי. אם אתם רוצים להעצים את החוויה, השקיעו בתכנון אסטרטגיית התקפה קבוצתית ונצחו את המשפחות האחרות.
  2. חושבים קבוצתית – פיינטבול הוא משחק שמחייב אתכם לחשוב על הכלל, כך שזה יכול להיות שיעור חשוב דווקא לצעירים שבחבורה, שצריכים ללמוד לחלוק עם שאר הקבוצה כדי להגיע להישגים.
  3. יוצאים מהשגרה – המשחק מאפשר לכם לברוח לכמה שעות מהמציאות, להתרכז במטרה ולהנות ללא גבולות, מגבלות או אתגרים. כולם יכולים לקחת חלק בחוויה ואתם בוודאי תזכרו אותה לעוד תקופה ארוכה לאחר תום האירוע עצמו.

פיינטבול בצפון – חוויה ייחודית לקבוצה ייחודית

הספורט האתגרי בישראל, מתחיל לצבור תאוצה בשנים האחרונות ומשנה לחלוטין את פניו. וזו בדיוק הסיבה שבגללה אתם רוצים לקפוץ על האתגר ולשנס מותניים. על אחת כמה וכמה אם מדובר על פעילות שיכולה להתאים לקבוצות גיל שונות, ולכמות משתתפים גדולה מאוד. נכון, פיינטבול מחייב אתכם לשמור על זהירות ולהתייחס בעדינות לסובבים אתכם (בכל זאת, לרובה כדורי הצבע יש עוצמה והוא יכול לפגוע), אבל אם אתם מתנהגים באחריות, המשחק הופך למהנה במיוחד. אז בחרו לכם את מקום האירוע המקצועי והמיומן ביותר, קבעו תאריך והיפגשו עם כל המשפחה המורחבת לאירוע שכל כולו כיף ואתגר. למידע נוסף אתם מוזמנים לפנות לפורטל פיינטבול.

 

הזמנת פיינטבול בצפון

הפיינטבולים המומלצים בצפון הארץ

פיינטבול פארק מעלות-תרשיחא

פיינטבול כלנית

פיינטבול גורן

פיינטבול רפטינג נהר הירדן

פיינטבול הגולן

פיינטבול איילת השחר

פיינטבול התבור

פיינטבול קרית חיים

פיינטבול אקסטרים

דילוג לתוכן